. . . . Archiv blogu . . . . Má láska zpívá! . . . . A ne jenom jedna! . . . . Malá spamerská hra tady ~_^d
. . . . Scriptum o Advíku: TADY . . . . Nový blog: TADY . . . . Kuroblog: TADY
. . . . . . . . . . . . . .  . . . . . . . . . .. . . .

Chobits - recenze

6. července 2007 v 23:03 | Kelllyna |  Anime a Manga
Je čas se pustit do mangy...
Právě mám rozečtenou mangu jménem Chobits. Aby bylo jasno, hltam jí celkem rychle, je fakt pěkná, ale na Mangacesky ještě není stažitelná 6., 7. a 8. kniha, takže se to vleče. Ale myslim, že je to tim zajímavější. Takže, o čem to je?

Příběh se odehrává v Tokyu, kam se přestěhoval kluk jménem Motosuwa Hideki(Hideki je křestní), aby docházel na doučování, páč ho nevzali na školu. Rodiče ho finančně nepodporují, takže si vydělává jako číšník. Chodí do školy společně se sousedem a kamarádem Shimbem. Dost často mluví sám se sebou, protože žije sám a(podle jeho slov) už začíná bláznit. Navíc má ještě jednu potíž: všude kolem něj sou persocony(personal computer, japonci rádi komolí) - počítače nové generace, žádný krabice jak je známe, ale realistický dívky, kluci, zvířata, různý potvůrky, v životní i kapesní velikosti... A Hidekiho nejvíc štve, že by taky takovýho persocona chtěl, ale sou drahý a on na něj v životě nevydělá.
Jednoho dne po práci si povídá s kolegou, kterej je štastnej majitel persocona s připojením na internet(probírali možnost prohlížet pornostránky) a Hidekiho cestou domů napadne, jaký by to bylo, kdyby někde jen tak ležel persocon pro něj.... Najednou se zastaví u smetí a co nevidí? Ano, persocon! Samozřejmě že Hideki neváhá a odnáší si krásnou dívku-robota s sebou.
Ráno, když se probudí, čeká ho šok. Ano, má persocona, málem na to zapoměl. Takže, když ho zapnul, podívá se, co v něm je. Jenže, když milou robotí slečnu, která mimochodem neříká nic jinýho než "Chii" a má tendence Hidekiho objímat, připojí na televizi, objeví se na ní nápis "NO DATA".
A tím začíná dobrodružství Chobits - legendárních persoconů s vlastním, nenaprogramovaným vědomím...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama