. . . . Archiv blogu . . . . Má láska zpívá! . . . . A ne jenom jedna! . . . . Malá spamerská hra tady ~_^d
. . . . Scriptum o Advíku: TADY . . . . Nový blog: TADY . . . . Kuroblog: TADY
. . . . . . . . . . . . . .  . . . . . . . . . .. . . .

Dávka vtipů

9. července 2007 v 9:31 | Kelllyna |  Vtipy
Tož nějaký vtipy do začátku...

Topolánek povídá: "Lež má krátké nohy." Paroubek na to: "Kdyby byla všechno pravda, co jste kdy řekl, tak za těch 100dní od voleb chodíte po svém zadku."

Za totality se prochází předseda vlády po Václaváku. Přijde ke koni svatého Václava. Svatý Václav ho prosí o nového koně. Předseda jde tedy k ministru financí. Ten říká, že musí koně svatého Václava vidět. Jestli je na tom tak špatně. Jdou k němu. Svatý Václav říká: "Já jsem Vás prosil, pane předsedo o koně a Vy mi vedete vola."

"Projde- li vládě reforma, vydělají na ní hlavně fotografové." "Jak to?" Nám se totiž protáhnou obličeje a budeme potřebovat nové fotografie do pasů, řidičáků, občanek.."

Chlubí se ministr Špidla ve vládě: "Vážení, dostal jsem k narozeninám Puzzle. A bylo tam napsáno: Od tří do šesti roků!" A já to poskládal za osm týdnů!"
Politici a holubi jsou si rovni. Proč? Nesmí se střílet!

Ráno u Klausů v koupelně. Pan prezident se holí a řízne se do tváře. Do koupelny vlítne Livie a když vidí to nadělení, spráskne ruce a volá: "Pane Bože!" Klaus se na ní otočí: "Lívie, už jsem Ti přece říkal, že doma mi můžeš říkat Vašku!"

Přijde Bin Ládin k nebeský bráně. Vykoukne svatý Petr a povídá: "Hele, Ládine, nezlob se, ale ty sem nemůžeš, zabil jsi moc lidí a to je proti našim zásadám." A Ládin na to: "Víš, já vlastně ani nechci dovnitř, já jsem ti přišel jen říct, že máte deset minut na evakuaci!"
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama