. . . . Archiv blogu . . . . Má láska zpívá! . . . . A ne jenom jedna! . . . . Malá spamerská hra tady ~_^d
. . . . Scriptum o Advíku: TADY . . . . Nový blog: TADY . . . . Kuroblog: TADY
. . . . . . . . . . . . . .  . . . . . . . . . .. . . .

Vtípky

20. července 2007 v 16:21 | Kelllyna |  Vtipy
Další várka vtipů pro potěchu ducha:)

Ve škole. Paní učitelka se ptá: Jiříčku, copak nám dává slepička. Jiříček: Slepička nám dává vajíčka. Paní učitelka se ptá: Pepíčku, copak nám dává kravička. Pepíček: Kravička nám dává domácí úkoly.
"Maminko, můžu si jít hrát ven?" ptá se Pepíček maminky.
"S tou dírou v kalhotách?"
"Ne, s Kačenkou ze třetího patra."
Přijde Pepíček ze školy a povídá tatínkovi že dostal pětku z matiky. "Jak to?" ptá se podrážděně otec. "Nejdříve se mě učitelka zeptala, kolik je 3 x 2. A já jí povídám že 6," říká Pepíček. "No to je správně," na to tatík. "A pak se mě zeptala, kolik je 2 x 3," povídá Pepíček. "Jakej je v tom do pr**** rozdíl?" rozčíli se tatík. "Přesně to jsem řekl," na to Pepíček.
Zrovna potom, co křápl Černobyl, se ptá učitel ve škole dětí, co by se stalo, kdyby na Slovensku vybuchla jaderná elektrárna. Pepíček odpoví: "Vyměnili bysme si s nima hymnu. Oni by zpívali Kde domov můj, a my bychom zpívali Nad tatrou sa blýská."
Paní rodí doma. Je u ní doktor a vypadne proud. Musí zavolat pětiletého synka, aby svítil baterkou. Porod se podaří, doktor plácne mimino po zadečku a syn s očima navrch hlavy vyhrkne "Správně! A druhou přes hubu, neměl tam lízt!!"

Tak děti, jak dělá ovečka? Prosím, bé, bé. Správně. A jak pak dělá pejsek? Prosím, haf haf. Výborně, a jak dělá kravička ? Přihlásí se Pepíček a povídá: Dobrý den děti, posaďte se.
Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" blondýnka : Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne.
Víte co se stane, když přijde blondýnka ke zdi? ..... Ta zeď na ní spadne. A víte proč? Protože moudřejší ustoupí!!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama